Previous
Previous Product Image

TwoBee Vitamin D3 drops 12ml

L 1,650.00
Next

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next Product Image

Babytol D3 x30 capsule

L 1,950.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Babytol D3 është një suplement me vitaminë D3 që përdoret tek fëmijët e porsalindur që nga dita e 8-të e lindjes.
Është një produkt që përdoret për të përmbushur nevojën ditore të Vitaminës D tek foshnjet e porsalindura, premature, që ushqehen me gji dhe tek fëmijët gjatë fazës së rritjes.
Vitamina D3 kontribuon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babytol D3 x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?