Previous
Previous Product Image

TwoBee Vitamin D3 drops 12ml

L 1,650.00
Next

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00
Next Product Image

Drasarvi Mineral Yodo 15ml

L 900.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drasanvi Jodur Kaliumi është suplement ushqimor që përmban Jodur Kaliumi. Kontribuon në funksionin normal kognitiv. Ndihmon në funksionin normal të sistemit nervor dhe muskulor. Promovon metabolizmin normal të energjisë. Ndikon në mirëmbajtjen e lëkurës në kushte normale. Është aleat për prodhimin normal të hormoneve të tiroides. Rekomandohet për zhvillimin e trurit të foshnjës gjatë shtatzënisë dhe laktacionit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drasarvi Mineral Yodo 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?