Previous
Previous Product Image

Bevo K gocce 15ml

L 1,500.00
Next

Nutrigen Omega 200ml

L 1,890.00
Next Product Image

Ultra Prenatal x90 tablet

L 4,680.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ky preparat multivitamina është përshtatur posaçërisht për nevojat e grave. Vitamina D3 dhe veçanërisht acidi folik janë perfekte gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji. Tabletat pa gluten janë gjithashtu vegjetariane dhe hipoallergjike. Praktikisht si një dozë e gatshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ultra Prenatal x90 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?