Previous
Previous Product Image

Crescina PLC 12 x20 ampula

L9,960.00
Next

Cure Support K2+ D3

L1,380.00
Next Product Image

Davines OI All in One Milk 50ml

L2,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Davines OI All in One Milk është një trajtim i gjithanshëm për flokët që ofron një gamë të gjerë përfitimesh, duke përfshirë ushqimin, hidratimin, mbrojtjen dhe përmirësimin e pamjes së flokëve. Ky produkt është i pasur me përbërës natyralë dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Karakteristikat Kryesore
Ushqim dhe Hidratim: Formula e tij e pasur ofron ushqim dhe hidratim të thellë për flokët, duke i bërë ato më të butë dhe më të menaxhueshme.
Shkëlqim dhe Butësi: Përmirëson shkëlqimin natyral të flokëve dhe i bën ato të ndjehen më të butë.
Mbrojtje dhe Fortësi: Mbron flokët nga dëmtimet e shkaktuara nga mjetet e nxehta të stilimit dhe faktorët mjedisorë, duke i bërë ato më të forta dhe më elastike.
Përbërësit Kryesorë
Vaj Roucou: Një përbërës i pasur me antioksidantë që ndihmon në mbrojtjen e flokëve nga radikalët e lirë dhe plakja e parakohshme.
Provitamina B5: Ndihmon në forcimin dhe hidratimin e flokëve, duke reduktuar thyerjen dhe duke përmirësuar pamjen e përgjithshme.
Ekstrakte Bimore: Përmban ekstrakte natyrale që ndihmojnë në ushqimin dhe rigjenerimin e flokëve.
Përdorimi
Aplikimi: Pas larjes me shampo, shpërndani një sasi të vogël të produktit në flokë të lagur, duke u fokusuar në gjatësitë dhe majat e flokëve.
Krehja: Kreheni flokët për të shpërndarë produktin në mënyrë të barabartë.
Stilimi: Vazhdoni me tharjen dhe stilimin e flokëve si zakonisht. Nuk është e nevojshme shpëlarja e produktit.
Përfitimet
Lehtësi në Krehje: Bën flokët më të menaxhueshme dhe më të lehta për t’u krehur.
Ushqim dhe Hidratim: Siguron hidratim të thellë dhe ushqim për flokët e thatë dhe të dëmtuar.
Shkëlqim Natyral: Përmirëson shkëlqimin natyral të flokëve, duke i bërë ato të duken më të shëndetshme dhe më të gjalla.
Mbrojtje: Mbron flokët nga dëmtimet e shkaktuara nga faktorët mjedisorë dhe mjetet e nxehta të stilimit.
Davines OI All in One Milk 50ml është zgjidhja ideale për ata që kërkojnë një trajtim të gjithanshëm për flokët, duke ofruar një përzierje të përfitimeve që ndihmojnë në përmirësimin e shëndetit dhe pamjes së flokëve me një produkt të vetëm dhe të lehtë për t’u përdorur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines OI All in One Milk 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?