Previous
Previous Product Image

Acumed 360 ml

L 1,200.00
Next

Curasept ADS 705 0.05% 75ml

L 850.00
Next Product Image

Curasept ADS 220 0.2% 200ml

L 1,160.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Curasept ADS 220 është një shpëlarës oral antiseptik që përmban 0.2% klorheksidinë, e cila është efektive për të kontrolluar dhe parandaluar formimin e pllakës bakteriale dhe inflamacionit të mishrave të dhëmbëve. Kjo formulë ofron mbrojtje për shëndetin oral pa shkaktuar njollosje te dhembit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept ADS 220 0.2% 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?