Previous
Previous Product Image

Fave di Fuca x40 tablet

L 1,105.00
Next

Colis Bimbi 30ml

L 1,670.00
Next Product Image

Colidep Junior 20ml

L 1,470.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Colidep Junior është suplement ushqimor për bebe dhe fëmijë me pika që përmban ekstrakte bimore të Barit të Bletës, Finokut, Blirit dhe Kamomilit. Kamomili, Bliri dhe Bari i Bletës lehtësojnë dhimbjet e barkut të shkaktuara nga spazmat e traktit tretës dhe kanë efekt qetësues. Finoku vepron në qetësimin e muskujve të traktit tretës duke favorizuar lëvizshmërinë e rregullt të zorrëve si dhe duke reduktuar prodhimin e gazrave që shkaktojnë fryerje dhe dhimbje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colidep Junior 20ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?