Previous
Previous Product Image

Fortex Vitamine C+ Zinc+ D3 Direct x30 sacchet

L 1,170.00
Next

Nevo Brain x10 flaconcini

L 2,630.00
Next Product Image

Cebrotile x20 tablet

L 1,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Cebrotile është një suplement ushqimor i bazuar në ekstrakte të Ginkgo Biloba dhe Çaj jeshil. Xhinko biloba është e dobishme për rritjen e funksioneve njohëse dhe kujtesës dhe për të përmirësuar mikroqarkullimin. Çaji jeshil (Camellia sinensis) përdoret si tonik i rëndësishëm për lodhjen fizike dhe mendore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cebrotile x20 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?