Previous
Previous Product Image

Yovita Plus Baby 14ml

L 860.00
Next

Skingain original x30 stick

L 4,950.00
Next Product Image

Calcicare 200ml

Original price was: L 1,819.00.Current price is: L 1,700.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

CalciCare është një suplement ushqimor me shije portokalli që përmban kalçium, magnez, zink dhe vitaminë D. Kalçiumi ndihmon në përmirësimin dhe ruajtjen e shëndetit të kockave. Magnezi ndihmon në mirëfunksionimin e muskujve dhe nervave, rregullon presionin e gjakut dhe suporton sistemin imunitar. Vitamina D ndihmon në përthithjen e kalçiumit nga organizmi.
CalciCare është i përshtatshëm për fëmijë dhe foshnje mbi 1 vjeç. Gjithashtu mund të përdoret gjatë shtazënisë dhe ushqyerjes me gji. CalciCare është i domosdoshëm për burra dhe gra mbi 50 vjeç. Ndihmon në ruajtjen e kockave gjatë dhe pas menopauzës dhe ruan shëndetin e tyre gjatë gjithë jetës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calcicare 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?