Previous
Previous Product Image

Citrak x30 bustine

L 2,200.00
Next

ESI Erbaven 100ml

L 1,200.00
Next Product Image

Buona Respiro 140ml

L 1,500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Buona Respiro është një solucion për përdorim oral që ndihmon në lehtësimin e frymëmarrjes dhe trajtimin e bllokimeve të rrugëve të frymëmarrjes. I përbërë nga përbërës natyralë, ky produkt është ideal për të gjithë familjen, duke përfshirë edhe fëmijët.

Përbërësit Aktivë:

  • Mente: Ndihmon në hapjen e rrugëve të frymëmarrjes dhe ofron një ndjenjë freskie.
  • Eukalipt: Një antiseptik natyral që ndihmon në largimin e bllokimeve dhe lehtëson kollën.
  • Timus: Ka veti anti-inflamatore dhe ndihmon në forcimin e sistemit imunitar.

Përdorimi: Merrni 5 ml të Buona Respiro dy herë në ditë, preferohet pas ushqimit. Për fëmijët, konsultohuni me mjekun ose farmacistin për dozën e saktë.

Karakteristika:

  • Pa sheqer dhe ngjyrues artificialë.
  • I përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë mbi 3 vjeç.
  • Shije e këndshme për t’u konsumuar lehtë nga fëmijët.

Buona Respiro 140ml është zgjidhja perfekte për ata që kërkojnë një ndihmë natyrale për të përmirësuar frymëmarrjen dhe lehtësuar simptomat e ftohjes dhe gripit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buona Respiro 140ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?