Previous
Previous Product Image

Nutriben Maca Sem Gluten 4+

L 700.00
Next

Cevoben gocce 15 ml

L 1,350.00
Next Product Image

Buona Nebianax 3% x20 flaconcini

L 1,248.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Buona – Nebianax 3% Flakonçina

Flakonçinat Buona Nebianax 3% janë një solucion fiziologjik hipertonik me acid hialuronik. Pa konservues dhe gjithashtu të përshtatshme për Areosol.

Nebianax 3% ka një veprim dekongjestionant në mukozën e hundës.

Ky solucion ndihmon në largimin e sekrecioneve dhe është i dobishëm për mbajtjen pastër të rrugëve nazale veçanërisht në rastet e ftohjes, rinitit alergjik, rinosinozitit dhe sinozitit. Pastron hundët e bllokuara duke përmirësuar frymëmarrjen.

Tretësira që përmbahet në flakonet monodozë mund të përdoret gjithashtu për terapi me aerosol.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buona Nebianax 3% x20 flaconcini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?