Previous
Previous Product Image

Isomar x20 flaconcini

L 1,050.00
Next

Jodex Spray 30ml

L 416.00
Next Product Image

Buona Nebianax 3% Spray 100ml

L 1,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Buona – Nebianax 3% Nasal spray

Spray nazal Nebianax 3% nga Buona ndihmon në zhbllokimin e hundëve të bllokuara në rastet e ftohjes, rinitit dhe sinuzitit.

Falë efekteve të tij me funksion dekongjestiv, ndihmon në kullimin dhe reduktimin e sekrecioneve të hundës të cilat bllokojnë dhe irritojnë mukozën e hundës. Në të njëjtën kohë, ky spray mundëson një rikuperim të shpejtë dhe lehtëson frymëmarrjen dhe rikthen të ndjerit të aromave.

Nebianax 3% Nasal spray indikohet për personat me ftohje, rinit ose sinuzit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Buona Nebianax 3% Spray 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?