Previous
Previous Product Image

Solucion Fiziologjik 10 ml

L100.00
Next

Tanflex Oral Spray 30 ml

L471.00
Next Product Image

Sterimar Nose Spray Hygiene Comfort 50 ml

L920.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Sterimar Breathe Easy Baby. Spray hundësh 100% Natyral me bazë ujin e detit me grykë sigurie të RE të patentuar me një formë ergonomike dhe sipërfaqe mbuluese të rehatshme që nuk rrëshqet, për të siguruar një aplikim të lehtë dhe pa stres çdo herë.

Duke përdorur përvojën e detit dhe elementëve gjurmë, Sterimar ka zhvilluar një produkt specifik për foshnjat.

Sterimar Breathe Easy Baby është një pajisje mjekësore dhe rekomandohet për pastrimin e hundës së foshnjës tuaj.

Në baza ditore:

Pastron mukozën nga hunda e foshnjës për të ndihmuar me frymëmarrjen dhe ushqyerjen me shishe.
Stimulon mbrojtjen natyrale të mukozës së hundës.

Ndihmoni me çrregullimet e ORL.

Me një grykë të projektuar posaçërisht dhe me presion shumë të butë dhe sprej mikrofin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sterimar Nose Spray Hygiene Comfort 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?