Previous
Previous Product Image

Serapinn Strong 600000 SPU x 30 caps

L2,480.00
Next

Deep Sleep Melatonin 1mg x10 capsule

L924.00
Next Product Image

Brufen 400 mg x 20 sacchets

L423.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Brufeni përmban substancën aktive ibuprofen, një ilaç kundër dhimbjeve,
ethe dhe inflamacion.

Ky ilaç synohet të përdoret për periudha të shkurtra kohore:
 për të lehtësuar dhimbjet e lehta deri në mesatare si dhimbje koke dhe dhimbje dhëmbi
 për të lehtësuar dhimbjet gjatë periodave (dhimbje menstruale)
 për të ulur temperaturën (temperaturën e lartë).
Mund të përdoret tek të rriturit dhe adoleshentët mbi 12 vjeç (minimumi 40 kg)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Brufen 400 mg x 20 sacchets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?