Previous
Previous Product Image

Ironorm x25 capsule

L 1,070.00
Next

Obinox 200ml

L 1,331.00
Next Product Image

Broncodek Bio Bambini 200ml

L 1,350.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Broncodek Bio bambini është një zgjidhje natyrale me shije mjalti që përmban ekstrakte bimore të Grindelia dhe Drosera si dhe mjaltë Acacia. Përbërësit sigurojnë funksionimin normal të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes falë veprimit fluidizues të sekrecioneve bronkiale, qetësuese dhe qetësuese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Broncodek Bio Bambini 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?