Previous
Previous Product Image

Uri Royal x7 bustine

L 1,500.00
Next

Rhinostop Syrup 100ml

L 275.00
Next Product Image

Broncodek Adult 200ml

L 1,290.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor me N-acetilcisteinë, Metil-Sulfonil, Metan, Zink, me ekstrakt Drosera i përshtatshëm në rastet e sekrecioneve të tepërta, kollës së lidhur me ftohjen dhe gripin, sinusitin dhe bronkitin. Suplementi është i dobishëm për rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale. Ka një aromë qershie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Broncodek Adult 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?