Previous
Previous Product Image

Vertigo x 30 tablets

L1,870.00
Next

Axonol x 30 caps

L2,860.00
Next Product Image

Biolevox Neuro x 30 tablets

L1,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Tabletat Biolevox Neuro janë një suplement dietik me përbërës kryesor uridin monofosfat (UMP), në kombinim me kompleksin e vitaminës B 1,3,6,12 dhe acidin folik. Uridina monofosfat (UMP), së bashku me kompleksin e vitaminës B aktivizon procesin natyral të restaurimit dhe rigjenerimit të fibrave nervore dhe nervave të dëmtuar, duke pasur në të njëjtën kohë, veprim të drejtpërdrejtë analgjezik. Prandaj, rekomandohet në kushtet e:

neuropatia periferike
disk i rrëshqitur
nevralgji
dhimbje të nervit shiatik
diskektomia
dhimbje kraharori dhe mesit (dorsalgjia)
sindromat e mesit
nevralgji trigeminale

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Biolevox Neuro x 30 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?