Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Pambuk 100g

L 100.00

Hurry! only 10 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Aslanli Cotton Wool është një pajisje mjekësore dhe sanitare e përdorur në kozmetik, për të pastruar Makeup, plagët dhe për qëllime të tjera pastruese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pambuk 100g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?