Previous
Previous Product Image

Germin Off Kids Syrup 200ml

L 1,580.00
Next

Yanola Pregna x30+30 capsule

L 3,380.00
Next Product Image

Babytol DHA Omega x30 capsule

L 1,950.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Babytol DHA Omega është një suplement dietik i dizajnuar për të mbështetur zhvillimin e trurit dhe syve tek foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Çdo kapsulë përmban DHA (Acid Dokosaheksaenoik), një lloj omega-3 acidi yndyror esencial, i cili është i rëndësishëm për zhvillimin e duhur të sistemeve nervor dhe vizual të fëmijëve.

Ky suplement është i rekomanduar për përdorim gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji, si dhe për fëmijët e vegjël, për të siguruar marrjen e mjaftueshme të DHA-së në periudhat kritike të rritjes dhe zhvillimit. Babytol DHA Omega vjen në formë kapsulash, të cilat janë të lehta për t’u gëlltitur dhe janë formuluar për të qenë të sigurta dhe efektive për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Babytol DHA Omega x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?