Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L3,700.00
Next

Apivita Aqua Fluid Cream Teinte SPF 30 40ml

L2,600.00
Next Product Image

Apivita Essential Oils 1.6ml

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Një shtesë energjie ngritëse që rrit bukurinë e lëkurës duke përgatitur në mënyrë perfekte lëkurën për kujdesin e mëvonshëm të lëkurës. Ky eliksir i lehtë i fytyrës me vajra esencialë të propolisit dhe agrumeve, siguron lagështi të lartë, duke ringjallur dinamizmin e lëkurës.
Ai forcon barrierën e lëkurës dhe rrit qarkullimin e qelizave me vajra bimore dhe squalane
Hidraton në thellësi me vajra bimore dhe squalane
Ofron veprim antioksidant dhe antimikrobik falë propolisit
Ai jep energji duke promovuar shkëlqimin natyral dhe rinovon lëkurën dhe shqisat falë vajrave esencialë të agrumeve
100% natyral, 100% i pastër, 100% aktiv, 100% efikas, 0% ujë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Essential Oils 1.6ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?