Previous
Previous Product Image

LactoFlorenPlus x12 flaconcini

L 1,750.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L 500.00
Next Product Image

Andorex Spray 30ml

L 530.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Andorex është një tretësirë e lëngshme që përdoret për trajtimin e inflamacionit në mukozën e gojës dhe fytit. Përdoret për të reduktuar simptoma si dhimbja, skuqja ose irritimi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Andorex Spray 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?