Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x 12 packets

L535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L500.00
Next Product Image

Propolink Spray 30 ml

L828.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Propolink është një suplement ushqimor me propolis, timus dhe vitaminë C që përdoret për të qetësuar fytin e irrituar dhe gjithashtu për të ruajtur higjenën orale.
Ekstrakti i timusit ka veti ekspektorante dhe lehtëson kollën. Ka efekt antiseptik duke luftuar infeksionet. Mjalti frenon kollën dhe ka efekt qetësues. Vitamina C stimulon reagimin imunitar të trupit ndaj infeksioneve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Propolink Spray 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?