Previous
Previous Product Image

Dr. Luigi

Original price was: L 6,000.00.Current price is: L 5,500.00.
Next

Grippostad x10 bustine

Original price was: L 483.00.Current price is: L 450.00.
Next Product Image

Alpino Callifugo Liquido 12ml

L 560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Alpino likid përmban acid salicilik i cili zbut dhe eleminon kallot. Vaji i ricinit ndihmon në hidratimin dhe zbutjen e zonës së kallusit duke zvogëluar acarimin që mund të shkaktojë acidi salicilik. Eleminon pa irrituar, kallot dhe lëkurën e fortë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alpino Callifugo Liquido 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?