Previous
Previous Product Image

Onovo Flexonorm x30 tablet

L 2,475.00
Next

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L 1,950.00
Next Product Image

All Kidz Multi x110 Gummy Bears

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

• Përzierje unike e vitaminave dhe mineraleve thelbësore që mbështesin rritjen dhe zhvillimin optimal të fëmijëve
• Ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e shikimit, kockave dhe dhëmbëve dhe metabolizmit të duhur
• Është shtuar vitamina D3 “Sunshine”.
• Shije të shkëlqyera frutash – shije të ndryshme portokalli dhe luleshtrydhe
• Të përshtatshme për dhëmbët!

Pa shije artificiale, ngjyra apo ëmbëlsues. Nuk ka bulmet, vezë, peshk, laktozë, mustardë, kikirikë, susam, butak, soje, luledielli, arra pemësh, grurë, maja ose konservues. Pa gluten!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “All Kidz Multi x110 Gummy Bears”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?