Previous
Previous Product Image

Flexonorm x30tablets

L2,475.00
Next

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L1,950.00
Next Product Image

Combiart x30 tablets

L3,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Combiart rekomandohet për periudha të gjata kohore, si një ndihmës në të gjitha ato situata në të cilat duhet të mbrohet shëndeti i kyçeve (p.sh. sportet, pas traumave).

Përfitimet e përbërësve:

Glucosamine sulfate- Ndërhyn në sintezën e glikozaminoglikaneve dhe proteoglikaneve, përbërës thelbësorë të kërcit dhe kyçeve.
Kondroitin sulfate- Kontribuon në elasticitetin e kërcit.
Acidi hialuronik- E mban kyçin të lubrifikuar, duke e mbrojtur atë nga konsumimi.
Vitamina C- Kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kockave dhe kërceve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Combiart x30 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?