Previous
Previous Product Image

Denk Immun Active + D3 x 20 bust

Original price was: L2,100.00.Current price is: L2,000.00.
Next

Coledan 15000IU 10 ml

L891.00
Next Product Image

Albiolact x 8 vials

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Twobee Albiolact është një suplement ushqimor në trajtë flakonësh me një formulë të pasur me vitamina të grupit B, mikroorganizma probiotikë dhe frukto-oligosakaride. Ajo ruan dhe balancon florën e zorrëve dhe kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Albiolact x 8 vials”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?