Previous
Previous Product Image

Dermedic Capilarte Serum 150ml

Original price was: L 3,230.00.Current price is: L 3,000.00.
Next

Lierac Dioptifatigue 15ml

Original price was: L 3,020.00.Current price is: L 2,800.00.
Next Product Image

Aesthetico Suncare Fluid SPF 50+ 100ml

L 5,990.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Aesthetico Suncare Fluid SPF 50+ është një krem mbrojtës kundër rrezeve të dëmshme të diellit me një faktor mbrojtës shumë të lartë. Ky produkt është projektuar për të ofruar mbrojtje të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB, duke ndihmuar në parandalimin e dëmtimit të lëkurës nga dielli.

Formulimi i këtij fluidi është i lehtë dhe i shpejtë të absorbueshëm, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim nën makeup dhe për përdorim të përditshëm. Përbërësit e tij të veçantë, si vitamina E dhe acid hialuronik, ndihmojnë në hidratimin e lëkurës dhe në ruajtjen e shëndetit të saj gjatë ekspozimit ndaj diellit.

Aesthetico Suncare Fluid SPF 50+ është i rekomanduar për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për lëkurë të ndjeshme ndaj diellit ose për ato që kanë nevojë për një faktor mbrojtës të lartë. Përdorimi i rregullt i këtij fluidi ndihmon në parandalimin e plakjes së parakohshme të lëkurës dhe në ruajtjen e shëndetit të saj në përgjithësi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aesthetico Suncare Fluid SPF 50+ 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?