Previous
Previous Product Image

Fortex Vit C Zinc Direct x 30 sacchets

L1,000.00
Next

Nevo Brain x 10 flacconcini

L2,630.00
Next Product Image

Advancis Digest Plus 30ml

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,300.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Advancis Digest Plus është një suplement ushqimor në formë të lëngshme, që vjen në një shishe prej 30ml. Ky produkt është i dizajnuar për të mbështetur tretjen dhe funksionin normal të traktit gastrointestinal. Përmban përbërës natyralë që ndihmojnë në lehtësimin e dispepsisë (tretje të rëndë), përmirësimin e funksionit të mëlçisë dhe zvogëlimin e fryrjes dhe gazrave.

Përbërësit kryesorë:

Ekstrakt i karamele (Cynara scolymus)
Ekstrakt i gjembaçit të qumështit (Silybum marianum)
Ekstrakt i radhiqes (Cichorium intybus)
Ekstrakt i xhenxhefilit (Zingiber officinale)
Përdorimi:
Rekomandohet të merret 10 ml tri herë në ditë, përpara ushqimit. Mund të merret direkt ose i holluar me pak ujë. Para përdorimit, është mirë të këshilloheni me një mjek ose farmacist, sidomos nëse keni ndonjë gjendje shëndetësore ekzistuese ose jeni duke marrë medikamente të tjera.

Përfitimet:

Përmirëson tretjen dhe zvogëlon ndjenjën e rëndesës në stomak.
Ndihmon në detoksifikimin e mëlçisë.
Zvogëlon fryrjen dhe gazrat.
Mbështet funksionin normal të sistemit tretës.
Paralajmërime:
Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose që ushqejnë me gji pa konsultimin paraprak me një mjek. Gjithashtu, duhet të shmanget nga personat me alergji ndaj ndonjërit prej përbërësve.

Advancis Digest Plus është një zgjedhje e mirë për ata që kërkojnë një suplement natyral për të mbështetur shëndetin e tyre tretës dhe për të përmirësuar cilësinë e jetës së tyre të përditshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advancis Digest Plus 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?