Previous
Previous Product Image

Fortex Vit C Zinc Direct x 30 sacchets

L1,000.00
Next

Nevo Brain x 10 flacconcini

L2,630.00
Next Product Image

Viti Algin x 60 soft gel

L3,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përshkrim
Suplement dietik i bazuar në Acid Alfa-Lipoik, Palmitoylethanolamide, Vitamina B1, B2 dhe B6, të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit nervor. Me Palmitoylethanolamide (PEA).

Përbërësit
Shtresë e jashtme – Xhelatinë ushqimore; Agjent rezistent – Glicerina; Ngjyra – E171, E172. Përmbajtja – Trashes – Mono dhe Digliceride të Acideve Yndyrë; Acidi lipoik; Palmitoiletanolamid; Humidifier – Estere poligliceride të acideve yndyrore; Emulsifikues – Lecithin e sojës; Vitamina E (D-Alfa-Tocopherol në vaj luledielli); Acidi Pantotenik (D-Pantothenate, Kalcium); Vitamina B2 (Riboflavin); Vitamina B6 (Pyridoksine Hydrochloride); Vitamina B1 (Tiamin Mononitrate).
Pa gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viti Algin x 60 soft gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?