Previous
Previous Product Image

Synergy Osteofit x60 capsule

L 1,870.00
Next

Kiro Complex x20 tablet

L 3,230.00
Next Product Image

Vitabiotics Vit D 4000 IU x96 mini tablet

L 3,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Ultra Vitamina D siguron 4000 IU vitaminë D3. Rekomandohet ruajtja e dietës me vitaminë D për të ndihmuar në ruajtjen e niveleve optimale gjatë gjithë vitit, veçanërisht në muajt e dimrit. Kjo është veçanërisht e rëndësishme për ata që kanë ekspozim të kufizuar ose të kufizuar në diell.

Funksioni normal i sistemit imunitar
Absorbimi dhe përdorimi normal i kalciumit në trup dhe ruajtja e kockave dhe dhëmbëve normalë
Ruajtja e funksionit normal të muskujve
Vitamina D gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në procesin e ndarjes së qelizave
Marka nr.1 e vitaminës D në Mbretërinë e Bashkuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabiotics Vit D 4000 IU x96 mini tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?