Previous
Previous Product Image

Biomag x30 chewable tablets

L1,800.00
Next

Mieloic 600 x 30 tab

L2,430.00
Next Product Image

Vigalex Osteo x 60 tab

L2,750.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplementi dietik është menduar për të rriturit si një shtesë diete me kalcium, zink, vitaminë D dhe vitaminë K (menaquinone-MK-7).

Përbërësit:
Karbonat kalciumi, mbushës – celulozë mikrokristalore, veshja tabletash e përbërë nga: alkool polivinil, polietilen glikol, talk, bojë – dioksid titani, glukonat zinku, agjentë kundër ngjitjes – polivinilpolipirolidon, kripëra të magnezit të acideve yndyrore, choleakacifer agjent torte – dioksid silikoni, menaquinone-MK7 (vitaminë K).
1 tabletë përmban: Kalcium 300 mg (38%); Zink 5 mg (50%); Vitamina D3 25 mcg (500%); Vitamina K 37,5 mcg (50%).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vigalex Osteo x 60 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?