Previous
Previous Product Image

Biomag x30 chewable tablet

L 1,800.00
Next

Mieloic 600 x30 tablet

L 2,430.00
Next Product Image

Kondoflex x30 capsule

L 2,650.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Acidi hialuronik është një molekulë cu funksioni biologjik i makinës me gaz të rëndësishëm në modalitetin natyror në trupin e njeriut gjeni një komponent të strukturës artikulative. Colagenul de tip II – kjo mund të jetë një formë e shpeshtë e kolagjenit në trup, veçanërisht në kërcin e kyçit – është i pranishëm në një formë të hidrolizuar, e cila absorbohet në mënyrë optimale për përdorim oral. MSM është një burim i natyrshëm i sulfit biologjik aktiv esencial, sinteza colagenului, strukturimi më i mirë i strukturës së kërcit, tendosës, ligamenteve dhe ligamenteve.
Glucozamina, një monosakarid që prezentë me shumicë në kërcin e kyçeve, impreuna cu sulfatul de condroitina, komponent al cartilajului si al lichidului sinovial, conferra un plus de mobilitate articulatiilor.
Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit përmes funksionimit normal të ligamenteve, dhe mbart atë vitaminë K kontribuon në shëndetin e sistemit kockor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kondoflex x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?