Previous
Previous Product Image

Relaxil x 30 tablets

L1,850.00
Next

Vertigo x 30 tablets

L1,870.00
Next Product Image

Vestanol x 30 capsules

L2,310.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me bazë Ginkgoselect Phytosome, Murriz, Xhenxhefil, Ortosiphon, Polygonum, Vitamina të grupit B, Zink dhe Bakër. Suplementi jep mbështetje efektive për funksonimin e duhur të dëgjimit. Gjithashtu vepron për trajtimin e vertigos. Favorizon eficensen mikrovaskulare dhe redukton dëmet e shkaktuar nga radikalet e lira.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vestanol x 30 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?