Previous
Previous Product Image

Tonotil x10 flaconcini

L 2,500.00
Next

Neostabyl x30 tablet

L 1,310.00
Next Product Image

Vertigo x30 tablet

L 1,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vertigo është një suplement ushqimor i cili falë përmbajtjes së ekstraktit të zinkut dhe xhinko biloba përmirëson gjendjet patologjike të karakterizuara nga deficiti i mikroqarkullimit, veçanërisht në nivelin e trurit dhe labirintit (veshi i mesëm).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vertigo x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?