Previous
Previous Product Image

Honorvit x 30 caps

L2,150.00
Next

Naturesaid collagen Joint Formula x 60 caps

L3,800.00
Next Product Image

Urimil glyco x 30 caps

L2,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Çfarë është kapsula Urimil 30 dhe për çfarë përdoret?

Urimil është një suplement ushqimor i krijuar për të mbështetur funksionin normal të sistemit nervor periferik duke i siguruar trupit një kombinim të saktë të gjashtë lëndëve ushqyese thelbësore.

 

Lëndët ushqyese specifike që Urimil i jep trupit përmes këtij kombinimi të lëndëve ushqyese jetike janë të nevojshme për të drejtuar mekanizmat e rikuperimit të trupit. Ato ndihmojnë në rigjenerimin e mbështjellësit të mielinës dhe në këtë mënyrë riparojnë neuronet e dëmtuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Urimil glyco x 30 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?