Previous
Previous Product Image

Mustela Cleansing Water 300ml

Original price was: L 1,500.00.Current price is: L 1,400.00.
Next

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Uriage Pruriced Gel 100ml

L 1,900.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Uriage Pruriced është një xhel me toleranë të lartë me veti qetësuese  për lëkurat e ndjeshme dhe të irrituara. Falë pranisë së Kalaminës, ndihmon në lehtësimin e ndjenjës së kruarjes dhe shpimit.  Gjithashtu me ujin termal te Uriage ky xhel ofron një ndjesi rehatie dhe freskie. Është hipoalergjik dhe jo komedogjene.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Pruriced Gel 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?