Previous
Previous Product Image

Calcio carbonato 500 mg x 60 tablets

L860.00
Next

Nevo Brain x 10 flacconcini

L2,630.00
Next Product Image

Taxofit Vitamine D3 2500 IE x 50 mini tablets

L1,620.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Taxofit Vitamina D3 2500 IU është një burim i mjaftueshëm i kësaj vitamine kyçe në një formë shumë të absorbueshme.

Vitamina D normalisht merret nga dieta ose prodhohet nga lëkura nga energjia ultravjollcë e diellit. Megjithatë, ajo nuk është e bollshme në ushqim. Ndërsa më shumë njerëz shmangin ekspozimin në diell, shtimi i vitaminës D bëhet edhe më i nevojshëm për të siguruar që trupi juaj të marrë një furnizim adekuat.

Përfitimet:

promovimin e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm.
mbështet sistemin imunitar, mirëqenien e trurit dhe sistemin nervor.
rregullon nivelet e insulinës dhe menaxhimin e diabetit.
mbështet funksionin e mushkërive dhe shëndetin kardiovaskular.
ndikon në shprehjen e gjeneve të përfshira në zhvillimin e kancerit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Taxofit Vitamine D3 2500 IE x 50 mini tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?