Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x 12 packets

L535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L500.00
Next Product Image

Tanflex Oral Spray 30 ml

L471.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tanflex është një sprej i lëngshëm që përdoret tek fëmijët mbi 6 vjeç dhe të rriturit. Lehtëson dhimbjet që lidhen me inflamacionin e fytit, gojës dhe gingivave. Konsiderohet si një zgjedhje e shkëlqyer e trajtimit për ndjesinë e djegies dhe skuqjen e fytit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tanflex Oral Spray 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?