Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x 12 packets

L535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L500.00
Next Product Image

Jodex Spray 30 ml

L416.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Spray Jodex është një sprej i lëngshëm që përdoret për trajtimin e infeksioneve në gojë, gjuhë dhe fyt. Ai gjithashtu lehtëson simptomat e gripit si dhimbje të fytit dhe kruajtje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jodex Spray 30 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?