Previous
Previous Product Image

Elaxa x12 bustine

L 1,050.00
Next

Tachifludec limone e miele x 10 sacchets

L 757.00
Next Product Image

Tacchipirine 500 mg x20 tablet

L 615.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tachipirina 500 mg përdoret për lehtësimin e dhimbjeve me origjinë të ndryshme dhe trajton simptomat e ftohjes dhe gripit. Gjithashtu ul temperaturën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tacchipirine 500 mg x20 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?