Previous
Previous Product Image

Trisol Arancia x 20 bust

L 1,040.00
Next

Sterimar Nasal Spray Hygiene Baby 50ml

L 920.00
Next Product Image

Solucion Fiziologjik 10ml

L 100.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Solucioni fiziologjik është një tretësirë izotonike e klorurit të natriumit (0.9 %) e cila pastron dhe zhbllokon kanalet e hundës duke ndihmuar në hollimin e sekrecioneve. Solucioni përdoret lokalisht me pika në hundë nga të rriturit dhe fëmijët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Solucion Fiziologjik 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?