Previous
Previous Product Image

Trisol Arancia x 20 bust

L1,040.00
Next

Sterimar Nasal Spray Hygiene Baby 50 ml

L920.00
Next Product Image

Isomar x 20 flacconcini

L1,050.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Isomar Naso e occhi, është një solucion për hundët me përmbajtje të tretësirës izotonike të ujit të detit i cili mund të përdoret si për pastrimin e hundës ashtu edhe për sytë për shkak të pranisë së dy nebulizatorëve. Tretësira kalon në mukozë dhe kryen një veprim fluidizues, çliron hundën e bllokuar si dhe e pastron atë duke larguar alergjenët dhe bakteret. Ndihmon në parandalimin e ftohjes dhe alergjive respiratore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Isomar x 20 flacconcini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?