Previous
Previous Product Image

Obinox 200ml

L 1,331.00
Next

Doppel Herz Omega 3 250ml

L 2,400.00
Next Product Image

Siderix Plus x10 flaconcini

L 1,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Siderix Plus është një suplement në formë të lëngët me Hekur, Vitaminë C dhe B6, i përdorur te njerëzit me nivele të ulëta të këtyre elementeve.
  • Hekuri – kontribuon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës.
  • Vitamina C – rrit përthithjen e hekurit.
  • Acidi folik – kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe këputjes.
  • Vitamina B6- ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  • Bakri – kontribuon në transportin normal të hekurit në trup.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Siderix Plus x10 flaconcini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?