Previous
Previous Product Image

Masurota 25 mld x 20 caps

L2,650.00
Next

Grippoblock x 12 sacchets

L625.00
Next Product Image

Serapinn Strong 600000 SPU x 30 caps

L2,480.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Serapin 60000 SPU është një kapsulë gastrorezistente që përdoret si suplement ushqimor për traktin respirator,inflamimin e membranave të buta , për kockat, nyjet, muskujt dhe sistemin riprodhues. Serapin përmban serapeptazë (enzimë proteolitike) që përdoret për trajtimin e të gjitha gjendjeve shëndetësore origjina e të cilave janë infeksionet. Ka efekt anti inflamator, antiedematik, mukolitik, fibrinolitik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Serapinn Strong 600000 SPU x 30 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?