Previous
Previous Product Image

Masurota 25 mld x20 capsule

L 2,650.00
Next

Grippoblock x12 sacchet

L 625.00
Next Product Image

Artimin 4 x30 tablet

L 2,278.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Artimin 4 është një suplement me proteina, minerale dhe vitamina që përdoren për të plotësuar nevojat ushqyese të kockave dhe kartilagjeve. Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërësit natyral të ndërtimit të kartilagjeve. Vitamina C ka veti antioksiduese dhe kontribuon në formimin e kolagjenit.
Acidi hialuronik hidraton dhe mbron indet.
Magnezi ndikon në mirëfunksionimin e kockave dhe muskujve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Artimin 4 x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?