Previous
Previous Product Image

Sheqer diabetik x 650 tablets

L200.00
Next

Dialevel x 30 tablete

L1,720.00
Next Product Image

Contour Plus x 50 fisha

L2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Fisha matëse Contour Plus ofrojnë
Rezultate shumë të sakta dhe në përqendrime shumë të ulëta të sheqerit në gjak – ku bëhet kritike rëndësia e matjeve të sakta
Nuk ndikohet nga shumë substanca të zakonshme interferuese*
Korigjim automatik i hematokritit dhe një algoritëm që ofron saktësi të lartë në hematokrit që varion nga 0% në 70%
Teknologjia Sip-in® që ndihmon në marrjen e sasisë së saktë të gjakut që në provën e parë.
Teknologjia Second-Chance® Sampling shtimin e një sasie tjetër gjaku kur mostra e parë nuk është e mjaftueshme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Contour Plus x 50 fisha”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?