Previous
Previous Product Image

Lierac Dioptiride 15ml

L3,020.00
Next

Neutrogena Daily Serum 30ml

L1,400.00
Next Product Image

Rilastil Micellar Solution 100ml

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Rilastil Micellar Solution është një produkt pa parfum i dizajnuar për të pastruar dhe zbutur lëkurën në një mënyrë të butë dhe efektive. Formulimi i tij i pasur me substanca aktive të tilla si: acid hyaluronic dhe ekstrakte bimore, ndihmon në pastrimin e lëkurës nga ndotësit dhe grimcat, duke e lënë atë të freskët dhe të hidratuar. Përveç kësaj, ajo është e përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, duke përfshirë edhe ato më të ndjeshme. Micellar Solution është një zgjidhje e shpejtë dhe efektive për të pastruar lëkurën në mënyrë të butë, duke i dhënë asaj një pamje të shndritshme dhe të pastër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Micellar Solution 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?