Previous
Previous Product Image

Corn Removal Plaster x 10 Pieces

L300.00
Next

PIC Classic x 20 pcs

L190.00
Next Product Image

Beeprol Active Spray 30ml

L665.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Beeprol Active Spray Gola është një produkt që përdoret për të mbajtur shëndetin e fytit dhe të kujdeset për zonën e fytit dhe të hundës. Përmban një kombinim të përzgjedhur të produktit të propolitit, të ekstraktit të erëzave të borës, të ujit të detit dhe të yndyrës së hudhër të egër, të cilat kanë veti qetësuese dhe mbrojtëse për zonën e fytit.

Këto përbërës përdoren për të ndihmuar në lehtësimin e kollës, të irritimeve në fyt dhe në hundë, dhe për të mbrojtur zonën e fytit nga agjentët e jashtëm të dëmshëm. Spray Gola mund të përdoret në raste të ndryshme, siç janë kollë e zakonshme, irritime në fyt dhe në hundë nga ajri i thatë ose i ndotur.

Si me çdo produkt tjetër, është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e përdorimit të dhëna në paketim dhe të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor nëse keni ndonjë pyetje lidhur me përdorimin e këtij produkti për nevojat tuaja të veçanta.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Beeprol Active Spray 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping