Previous
Previous Product Image

Dieters’ Drink x30 Tea Bags

L 300.00
Next

Salvia Sherebel

L 150.00
Next Product Image

Kamomil x25 bustine

L 100.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Gold Tea Kamomil është një çaj i përgatitur me kamomil, një bimë me veti qetësuese dhe relaksuese. Kamomili ka përdorim të njohur për të ndihmuar në qetësimin e stomakut, për të reduktuar ankthin dhe për të ndihmuar në rregullimin e gjumit. Çaji i kamomilit është një zgjedhje e zakonshme për të përmirësuar qetësinë dhe për të ndihmuar në relaksimin e trupit dhe mendjes.

Paketa Gold Tea Kamomil x 25 Bustina përmban 25 paketa individuale të çajit, të cilat mund të përdoren për të përgatitur një gotë të nxehtë çaji në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë. Është e rëndësishme të kujdeseni për mos përzierjen e kësaj bime me alergjenë të mundshëm, dhe të mos e konsumoni në raste të alergjisë ndaj bimeve të ngjashme.

Si me çdo produkt tjetër, është e rekomandueshme të lexoni etiketën e produktit për të kuptuar përmbajtjen dhe për të përdorur produktin sipas udhëzimeve të dhëna në paketim. Nëse keni ndonjë pyetje lidhur me përdorimin e Gold Tea Kamomil, konsultohuni me një profesionist të kujdesit shëndetësor për këshilla të personalizuara.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamomil x25 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?