Previous
Previous Product Image

Neuralta B1 B6 B12 x 80 compresse

L2,500.00
Next

ESI Ginseng Plus Pocket drinks x 16

L1,280.00
Next Product Image

Aboca LibraMed x 84 tablets

L3,080.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Aboca LibraMed është një suplement ushqimor i dizajnuar për të ndihmuar në menaxhimin e peshës dhe për të rregulluar nivelin e sheqerit në gjak. Ky produkt përmban një kombinim të ekstrakteve bimore që kanë efekte pozitive në metabolizmin e yndyrës dhe në rregullimin e nivelit të glukozës në gjak.

Karakteristikat kryesore të Aboca LibraMed janë:

Ndihmon në menaxhimin e peshës dhe në rregullimin e nivelit të sheqerit në gjak
Përbërës natyralë dhe të sigurtë për përdorim
Mund të përdoret si pjesë e një programi të shëndetshëm të humbjes së peshës
Paketë e përshtatshme me 84 tableta për përdorim të përditshëm
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të ndihmojnë në menaxhimin e peshës së tyre dhe të rregullojnë nivelin e sheqerit në gjak në një mënyrë të natyrshme dhe të sigurtë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Aboca LibraMed x 84 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping