Previous
Previous Product Image

Artrohelp Forte x20 flaconcini

Original price was: L 4,200.00.Current price is: L 4,000.00.
Next

ESI Noglic x30 tablet

L 970.00
Next Product Image

Webber Naturals Collagen 30 Biotin x120 tablet

L 4,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Webber Naturals Collagen 30 me Biotin është një suplement ushqimor i dizajnuar për të mbështetur shëndetin e lëkurës, flokëve, dhe thonjve. Ky produkt përmban kolagjen, një proteinë thelbësore për strukturën dhe elasticitetin e lëkurës, së bashku me biotinin, një vitaminë e rëndësishme për shëndetin e flokëve dhe thonjve.

Karakteristikat kryesore të ëebber Naturals Collagen 30 me Biotin janë:

Mbështet shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve
Përbërës natyralë dhe të cilësisë së lartë
Formulë e lehtë për t’u konsumuar, me tableta të përshtatshme për përdorim të përditshëm
Përmirëson elasticitetin dhe strukturën e lëkurës
Ky produkt është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të përmirësojnë shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve në mënyrë natyrale dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Webber Naturals Collagen 30 Biotin x120 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?